Otvárame další z kurzov tenisovej prípravky ktorej cielom po jej úspešnom absolvovaní je aby si deti osvojili základy pohybu po dvorci a techniku úderov. Každá hodina prípravky začína spoločnou rozčvičkou, pohybovými cvičeniami a súťažou. Následne sa začíname venovať výučbe jednotlivých úderov ako forehand, backhand, voleje a na záver podanie. Počas celého trvania prípravky poskytneme detom potrebné vybavenie a pomôcky pre lahšiu výučbu úderov ako rakety, loptičky, švihadlá, kužele a mnoho iného. Kurz tenisovej prípravky je plánovaný na 5 týždňov a v každom týždni deti absolvujú jeden tréning v trvaní 90 min. Cena kurzu vrátane všetkých poplatkov je 35 €.


Stretnutie záujemcov o tenisovú prípravku a prvá ukážková hodina prebehne 20. Apríla 2023 o 17:00 na tenisových dvorcoch TK PRIMA ŠPORT Považská Bystrica, kde Vám radi poskytneme všetky dôležité informácie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:
Martin Lacko – tel. č.:0910 848 413
Email: trener@najtenis.sk

Trochu o nás kdo sme a čo robíme

Naša tenisová škola započala svoju činnosť v roku 2010. Zakladatelmi sú Martin Lacko a Maroš Chudovský. Našou hlavnou ideou v tom čase bolo priniesť do Považskej Bystrice nový a inovatívny prístup k výučbe mladých športovcov zameraný na všetky vekové a výkonnostné kategórie klientov a zúžitkovať tak naše dohoročné hráčske a trénerské skúsenosti z profesionálneho okruhu ATP. Od roku 2010 sa nám a našim hráčom a klientom podarili mnohé športové úspechy či už na profesionálnom alebo aj amatérskom okruhu. Preto bude pre nás potešením ked nás poctíte svojou návštevou a my Vám budeme môcť ukázať aký úžasný šport tenis je. V akomkoľvek veku a na všetkých výkonnostných úrovnach Vás budeme radi sprevádzať na Vašej športovej dráhe.